Pas ndeshjes Barcelona – Levante, ndodh e papritura me Leo Messin

23:18 | 16 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Barcelonës dhe Levantes.

Barcelona e ka mposhtur Levanten me rezultat të thellë në javën e 16-të në La Liga.

Barcelona e ka mposhtur Levanten me rezultat, 0:5.

Leo Messi ishte i jashtëzakonshëm, duke realizuar het-trik, ndërsa mori notën maksimale, 10.

Ndërsa, lojtari më i dobët i ndeshjes ishte, Rochina, që mori vlerësimin 5.0.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e lojtarëve të tjerë.

Komento: