Pas ndeshjes kundër Newcastle, Shaqiri vjen me një deklaratë befasuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas ndeshjes kundër Newcastle, Shaqiri vjen me një deklaratë befasuese

21:21 | 26 Dhjetor 2018

Pas ndeshjes me Newcastle, Xherdan Shaqiri vjen me një deklaratë.

E pas ndeshjes Liverpool prin në tabelë më 51 pikë, gjashtë më shumë se Tottenham që është në pozitën e dytë dhe shtatë më shumë se Manchester City, kampion aktual i Premier Ligës.

“Tri pikë dhe paraqitje e mirë e skuadrës”, ka shkruar Shaqiri në faqen e tij në Facebook.

Liverpool fitoi 4-0 kundër Neëcastle për ta përfunduar pjesën e parë të sezonit më 51 pikë në Premier Ligë.

Komento: