Pas ndeshjes me Cagliarin, Milani merr lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas ndeshjes me Cagliarin, Milani merr lajmin e madh

09:49 | 11 Shkurt 2019

Milani po kalo nëpër formë të mirë.

Rossonerët kanë marrë lajm të mirë, pasi që javën e ardhshme, Milan do të ketë në dispozicion në radhët e tij Cristian Zapata, një mbrojtës i mirë i lënduar në ndeshjen kundër Genoa përcjell ORAinfo.

Një kthim i madh për Milanin dhe kolumbianin, i cili këtë sezon ka qenë gjithmonë i gatshëm të jap maksimumin .
Ai e zëvendësoi Musacchio dhe Romagnoli për disa javë kur ata kishin për probleme të dukshme fizike./ORAinfo/

Komento: