Pas ndeshjes Real Madrid – Betis, këto janë notat e lojtarëve

23:05 | 13 Janar 2019

Ka përfunduar ndeshja mes Real Madrid dhe Real Betis.

Real Madrid ka shënuar fitore shumë të mundimshme në udhëtim ndaj Real Betis.

“Mbretërit” e fituan këtë takim me rezultatin 1:2, me një gol të vonshëm në minutën e 85’.

Golat për “Los Blancos” u realizuan nga mesfushorët Luka Modric dhe Dani Ceballos, duke vënë në pah edhe njëherë problemet që Solari ka me sulmuesit.

Për vendasit golin e vetëm e realizoi Sergio Canales, i cili konkretizoi asistimin e jashtëzakonshëm të Lo Celsos.

Më poshtë mund t’i shihni notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas “ËhoScored”.

Komento: