Pas ngjarjes tragjike në Istog, një ngjarje shumë e rëndë edhe në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas ngjarjes tragjike në Istog, një ngjarje shumë e rëndë edhe në Prishtinë

18:20 | 27 Dhjetor 2018

Edhe në Prishtinë ka ndodhur një ngjarje shumë e rëndë.

Një person ka kërcënuar disa fëmijë në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Në videon të cilën e ka siguruar portali Koha.net nga një dëshmitar i këtij rasti, shihet i dyshuari derisa fyen dhe kërcënon fëmijët në një park në lagjen “Dardania”.

Dy zyrtarë policorë kanë arritur t’ia marrin mjetin nga duart, ndërsa e kanë shoqëruar të dyshuarin.

Komento: