Pas një kohet të gjatë lajmërohet Andrra Destani, kombinimi i saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas një kohet të gjatë lajmërohet Andrra Destani, kombinimi i saj merr gjithë vëmendjen

13:24 | 22 Maj 2020

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Andrra ka hapur një dyqan me veshje elegante pë femra.

E ka kohë që Andrra nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale.

Ndërsa sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet nga Stambolli.

E veshur me shumë stil, Andrra ekspozon orën dhe çantën e e shtrenjtë. /ORAinfo/

Komento: