Pas një pushimi super luksoz me Afronën, çka po e ‘nervozon’ Bleron

14:37 | 09 Dhjetor 2018

Afrona dhe Blero janë një prej çifteve më të përfolura shqiptare.

Ata janë diskutuar shumë që nga lidhja e tyre, dha tani ata janë të fejuar dhe në prag të martesës, përcjell ORAinfo.

Këngëtari Blero dhe modelja Afrona, këto ditët e fundit kanë qenë në një pushim tejet luksoz në Dubai dhe sa shumë e kanë shijuar e kemi parë në fotografitë që ata I kanë postuar.

E sot, duket se pushimi I tyre ka mbaruar dhe Blero e ka postuar një fotografi ku shihet moti jo I mirë e që e ka acaruar shumë atë./ORAinfo/

Komento: