Pas pak do të varroset burri i saj, gruaja e Arianit nuk po mund të qëndrojë në këmbë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas pak do të varroset burri i saj, gruaja e Arianit nuk po mund të qëndrojë në këmbë

13:01 | 27 Janar 2019

Zëvëndësminitri i Diasporës, Arian Daci humbi jetën dje nga një ortek në Brezovic.

Humbjen e tij e përjetuan rëndë familja dhe miqtë, shkruan ORAinfo.

Padyshim se më së rëndi e ka përjetuar gruaja e tij, gjendja e së cilës mund të shihet edhe në disa foto të shkëputura nga mblëdhja komemorative.

E lodhur dhe e zbehur nga mërzia, gruaja e tij nuk po duket aspak mirë./ORAinfo/

Komento: