Pas përleshjes, ja ҫfarë ndodhi me Son dhe Loris – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas përleshjes, ja ҫfarë ndodhi me Son dhe Loris

00:00 | 07 Korrik 2020

Son dhe Loris u përleshën sonte në pushimin e pjesës së parë.

Gjatë shkuarjes në zhveshtore, ndodhi një kacafytje e papritur në mes të Son dhe Hugo Loris.

Mirëpo siç duket 15 minutat kanë ndikuar dhe duke dalë në fushë për pjesën e dytë dy lojtarët janë pajtuar.

Ata shihen duke u përqafuar, dhe duke se kanë harruar atë që ka ndodhur.

Komento: