Pas ‘përplasjes’ me Majkun, Majlinda merr guximin e zbulon ‘mashkullin’ e saj

19:51 | 07 Dhjetor 2018

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Majku ishte ai që deklaroi se nëna e djalit nuk e lë ta takojë atë, ndërsa ajo u kundëpërgjigjë duke thënë se babai ishte i pakujdesshëm, e madje në shumë raste kishte vënë në dyshim atësinë.

Ndër të tjera, ajo deklaroi se babai mund ta takojë djalin pas vendimit të Gjykatës, shkruan ORAinfo.

E pas kësaj, Majlinda vëri në pah edhe mbështjetjen që i kishte dhënë familja e saj në këtë periudhë të vështirë.

Madje edhe sonte, ajo ka publikuat një foto të vëllau të saj, të cilin e quan “Vëllau im i pashëm”./ORAinfo/

Komento: