Pas problemeve të shumta, Milan merr një lajm të mirë

15:39 | 10 Dhjetor 2018

Mbrojtësi i Milanit, Mateo Musacchio, thuhet se do të kthehet në ndeshjen e ardhshme të Serie A kundër Bolonjës përcjell ORAinfo.

Sipas Sky Sport Italia,raporton se Musacchio përfundoi trajnimin të hënën në mëngjes pa asnjë problem dhe do të jetë ndoshta i disponueshëm për udhëtimin në Bolonjë të martën e ardhshme.

Ai vjen pasi argjentinasi pësoi një lëndim në gju gjatë ndeshjes së Milanit me Real Betis në Ligën e Evropës më 8 nëntor, duke e detyruar Ignazio Abate të luante si një zëvendësues për të./ORAinfo/

Komento: