Pas serialit, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Fazileti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas serialit, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Fazileti

00:00 | 14 Shkurt 2020

Nazan Kesal është padyshim një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke.

Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, përcjell ORAinfo.

Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë dhe po shfaqet shumë e lodhur./ORAinfo/

Komento: