Pas skandalit të Loreadanës, e papritur çka thotë Labinot Tahiri

21:50 | 09 Maj 2019

Labinot Tahiri është këngëtari dhe politikani shumë i njohur kosovar.

Ai ka pas vetës njerëz që e duan si për punën që bën në muzikë ashtu edhe për atë në politikë, përcjell ORAinfo.

Labi nuk heziton të jetë shumë atik në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ai ka publikuar një foto me të cilën i përkrah Mozikun dhe Loredanës pas problemit të fundit./ORAinfo/

Komento: