Pas suspendimit, rikthehet Lionel Messi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas suspendimit, rikthehet Lionel Messi

20:24 | 27 Janar 2021

Është rikthyer Lionel Messi pas suspendimit.

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Rayo Vallecano vs Barcelona.

Barça, me Lionel Messin e kthyer pas suspendimit, do të kërkojë kualifikimin në rundin tjetër të Copa del Rey, trofe që mund ta rrëmbejë pas eliminimit të Atletico Madridit dhe Real Madridit.

Barcelona:

Komento: