Pas telasheve, kjo është përgjigja e Teuta Selimit për të gjithë

21:18 | 29 Maj 2024

Këngëtarja Teuta Selimi është vendosur plotësisht në qendër të vëmendjes dhe kjo jo për shkak të zhvillimeve në jetën profesionale.

Këngëtarja e njohur u tha se ishte pre e dhunës në familje, lajm që pushtoj mediat kudo.

Teuta Selimi heshti pas raportimeve të medias, ndërkaq sot ka vendosur të shfaqet sërish në Tik Tok, shkruan Kosovarja.

Komento: