Pasi i zgjodh president, Bidenit i ndodh kjo gjë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi i zgjodh president, Bidenit i ndodh kjo gjë

23:28 | 29 Nëntor 2020

Bideni ndrydh këmbën derisa po luante me qenin e tij.

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, ka ndrydhur kyçin e këmbës derisa po luante me qenin e tij. Këtë e kanë bërë të ditur nga zyra e tij, duke thënë se aksidenti i ka ndodhur të shtunën.

Bideni, një 78-vjeçar, është mjaft aktiv dhe person sportiv, shkruan independent. Përpos që posedon dy qen, ai lëviz rregullisht me biçikletë rreth shtëpisë së tij në Delaware. Bideni thuhet se është duke marrë trajtim nga një ortopedist.

Komento: