Pasi u bë dajë, ky ishte veprimi i papritur i vëllau të Yllka Kuqit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u bë dajë, ky ishte veprimi i papritur i vëllau të Yllka Kuqit

20:52 | 25 Shkurt 2020

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka ditë më parë publikoi disa foto më të cilat konfirmoi shtatzaninë e saj.

Por, babai i saj sot njoftoi se Yllka tashmë është bërë nënë e një vajze.

Duket se këtë gjë Yllka nuk ka dashur ta ndajë me publikun.

E pas kësaj, këngëtarja në fjalë është shumë pak aktive në rrjetet sociale.

Njëjtë kanë vepruar edhe familjarët e tjerë e edhe vëllau i cili është i njohur për publikun./ORAinfo/

Komento: