Pasi u bë nënë, gruaja e Kemalit ‘çmend’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u bë nënë, gruaja e Kemalit ‘çmend’ me pamjen

19:02 | 26 Dhjetor 2019

Fahrije Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorë shumë të njohur dhe të pëlqyer turk.

Që të dy morën zemrat e publikut si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve ata u bënë prindër për herë të parë.

E pas lindjes duket se Fahriye e ka marrë veten dhe po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: