Pasi u kthyen në Kosovë, Mozzik e Loredana japin publikisht lajmin e madh

11:17 | 10 Maj 2019

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila është e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po azkuzohet se mori një shumë të madhe parash nga një çift zviceran, shkruan ORAinfo.

Lajmi se reperja e njohur shqiptare kishte mashtruar një çift zvicëran duke e dëmtuar materialisht ka bërë bujë të madhe.

Pas tërë kësaj ngjarje, ajo dhe burri i saj Mozziku janë kthyer në Kosovë.

E pasi është kthyer, Loredana ka vendosur që sot në orën 14:00 të mbajë një konferencë, ku do të jetë i pranishëm edhe avokati i saj./ORAinfo/

Komento: