Pasi u shërua nga koronavirusi, në këtë gjendje ka përfunduar kunata e Leartës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u shërua nga koronavirusi, në këtë gjendje ka përfunduar kunata e Leartës

13:31 | 21 Shtator 2020

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo javë me parë ishte e infektuar me koronavirus, por tani është shëraur.

E se fundmi Neca ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të zi dhe e rregulluar me sitl, kunata e Leartës do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë pamje. /ORAinfo/

Komento: