Pasi u turpërua nga City, Sarri zbulon se çfarë bëri me Guardiolën në dhomën e zhveshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u turpërua nga City, Sarri zbulon se çfarë bëri me Guardiolën në dhomën e zhveshjes

22:21 | 10 Shkurt 2019

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, foli për Sky Sport pasi Man City e mposhti Chelsea 6-0 . Kjo padyshim ishte një goditje e madhe për trajnerin itaian përcjell ORAinfo.

“Ishte një humbje shumë e rëndë, tani duhet të gjejmë përgjigje gjatë orëve të ardhshme. Tani ne kemi pranuar një gol të hidhur në fillim dhe kjo na ka prekur qartësisht ne.

“Pse nuk ia zgjata dorën Guardiolës ? Nuk e pash Pep në atë moment në ato momemente, isha i përqëndruar në gjëra të tjera.

“Unë shkova për të parë Pep më pas ndeshjes dhe e përshëndetën atë”, ka thënë Sarri./ORAinfo/

Komento: