Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

21:35 | 11 Shtator 2019

Lajmi për ndarjen e tyre bëri bujë të madhe.

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur, shkruan ORAinfo.

Tashmë Roberti u pa me të dashurën e re dhe u zbulua identiteti i saj.

E pas kësaj Nora sot si rrallëherë nuk ka bërë ndonjë postim të Instagram.

Padyshim nuk pritej ndonjë reagim direkt nga Nora./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!