Patrisi e mëson Tianin të bëjë gjeste të ‘pahijshme’, Tuna do të ‘ҫmendet’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Patrisi e mëson Tianin të bëjë gjeste të ‘pahijshme’, Tuna do të ‘ҫmendet’

11:08 | 24 Shkurt 2019

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Patrisi ka publikuar një foto në të cilën shihet me Tianin, të dy me buzë të fryra.

A thua si do të reagojë Tuna pas kësaj!?/ORAinfo/

Komento: