Patrisi ia ‘rrëmben’ djalin Tunës, ja ku e dërgon atë

15:54 | 08 Dhjetor 2018

Patris Berisha dhe Tuna po kalojnë shumë kohë me djalin e tyre dhe siç e kanë përmendur në shumë intervista, ata po I kalojnë ditët më të bukura të jetës së tyre.

Që të dy kalojnë shumë kohë me djalin, por këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Tuna, ka deklaruar se ai që kalon më shumë kohë me djalin është Patrisi, përcjell ORAinfo.

E sot duket se Patrisi ia ka marrë Tunës djalin nga dora dhe së bashku me veturën e vogël që ia ka blerë ai, kanë shetitur së bashku./ORAinfo/

Komento: