Për ditëlindje, Kaltrina mori urimin më të veçantë nga burri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për ditëlindje, Kaltrina mori urimin më të veçantë nga burri

20:18 | 07 Shtator 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, përcjell ORAinfo.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj të 29-të dhe në këtë ditë mori urime të shumta.

Por, si duket urimin më të veçantë e mori nga burri i saj./ORAinfo/

Komento: