Për Loredanën nuk ka festë, vajza e saj po qanë, ja ҫfarë i bën ajo

21:27 | 31 Dhjetor 2018

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ajo para pak ditëve u bë nënë për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

Sot Loredana ka publikuar një foto në të cilën shihet duke u kujdesur për vajzën.

Duket se nuk do të ketë festë për Loredanën./ORAinfo/

Komento: