Për pak minuta, shënohen dy gola në ndeshjen Man City- Arsenal – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për pak minuta, shënohen dy gola në ndeshjen Man City- Arsenal

17:58 | 03 Shkurt 2019

Sonte në Premiere League, është duke u zhvilluar derbi i madh angelz mes Manchester City dhe Arsenalit.

Manchester City e ka shokuar Arsenalin duke i shënuar gol që në minutën e parë përmes Sergio Agueros.

Dhjetë minuta më vonë Arsenal ka shënuar me anë të Laurent Koscieln.

Sipas këtyre minnutave të parë, shihet se na pret një ndeshje e paparashikueshme. Ty dy ekipet janë në kërkim të pikëve maksimale.

Komento: