Për Shën Valentin, Albani me surprizën më të bukur për Miriamin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për Shën Valentin, Albani me surprizën më të bukur për Miriamin

14:05 | 14 Shkurt 2020

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një prej çifteve më të dashura për publikun.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën private ku tani po jetojnë të lumtur me dy fëmijët e tyre, përcjell ORAinfo.

Albani nuk heziton të tregojë sa romantik është.

Sot, për Shën Valentin ai ka publikuar një këngë të re kushtuar dashurisë./ORAinfo/

Komento: