Për Shën Valentin, shikoni ku kanë shkuar Albatriti dhe Egzona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për Shën Valentin, shikoni ku kanë shkuar Albatriti dhe Egzona

16:02 | 14 Shkurt 2020

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publikun kosovar.

Krahas profesioneve të tyre, çifti janë shumë të përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Çifti janë gjithmonë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar disa imazhe ku tregojnë se kanë shkuar ta festojnë Shën Valentinin në Gjermani./ORAinfo/

Komento: