Për ta sjellë Savicin në “San Siro”, Leonardo po shet yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Për ta sjellë Savicin në “San Siro”, Leonardo po shet yllin e madh

21:07 | 15 Mars 2019

Lazio po konsideron seriozisht që ta transferojë yllin e Milanit, Patrick Cutrone. Siç raporton Cittaceleste.it, sulmuesi po gjen kohë pak kohë te ekipi rosonerë prandaj dhe mund të largohet përcjell ORAinfo.

Marrëdhënia në mes të presidentit të Lazios, Lotito dhe menaxhimit të rossonerëve nuk është aspak keq, gjë që mund të jetë e dobishme në negociata të mundshme. Verën e kaluar, Biancocelesti hodhi poshtë një ofertë prej 80 milion euro nga Milani për Milinkovic-Savic, i cili mbërriti dy ditë para përfundimit të tregut.

Sidoqoftë, këto negociata mund të zgjidhen këtë verë dhe mund të përfshijnë edhe Cutrone.

Prandaj, Cutrone mund të jetë e ardhmja e Olimpicos, ndërsa ai do të duhet të luftojë me 23-vjeçarin Piatek në Milano. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!