Përderisa Afrona është në fotosesion, Blero ‘shijon’ momentin më të bukur pa të

14:45 | 08 Dhjetor 2018

Blero dhe e fejuara e tij, Afrona, po i shijojnë shumë këto ditë bashkë në vendin më ‘madhështor’ të botës, Dubai.

Ata janë një prej çifteve më të përfolura në media që nga lidhja e tyre, dhe tani që janë të fejuar e në prag të martesës, shkruan ORAinfo.

Blero dhe Afrona i kanë njoftuar publikun me çdo veprim që e kanë bërë këto ditë në Dubai.

E përderisa Afrona bën fotografi me veshje të ndryshme, Blero ka ndarë kohë për vetën ku ka postuar një fotografi në pishinën e hotelit në të cilin po qëndrojnë, a po e shijon këtë moment pa Afronën, Blero?/ORAinfo/

Komento: