Perez “çmendet”, Barça ia mori nga duart yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Perez “çmendet”, Barça ia mori nga duart yllin e madh

00:01 | 05 Shkurt 2019

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez është i zemëruar që Barcelona mundi Los Blancos për nënshkrimin e adoleshentit francez, Jean-Clair Todibo, thotë Don Balon përcjell ORAinfo.

Me sa duket, Madridi po gjurmonte djaloshin 19-vjeçar të Toulouse para se ai të nënshkruante për rivalët e tyre të La Ligës.

Perez nuk e dinte se qendërmbrojtësi ishte në negociata të avancuara me Barçën dhe tani është vendosur të kërkojë opsione të tjera që vijnë në verë./ORAinfo/

Komento: