Perez i ka punët keq me këtë lojtar, do ta dëbojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Perez i ka punët keq me këtë lojtar, do ta dëbojë

10:19 | 07 Janar 2019

Sergio Ramos nuk mund të shmangte shfaqjen e pakënaqësisë së tij pas disfatës së Real Madridit kundër Real Sociedad.

Spanjolli ishte i ashpër kundër shokëve të tij dhe, mbi të gjitha, kundër trios së arbitrazhit përcjell ORAinfo.
Ramos e fajëson referin, Munuera Montero. Ramos nuk pushoi së protestuari dhe duke kërkuar dënimin maksimal, kur Madridi tashmë ishte duke humbur një -zero. Madje mbrojtësi i Los Blancos e ka fyer atë.

Disa fyerje që mund të sjellin pasoja dhe dënime për kapitenin e bardhë dhe këtë gjest nuk e ka pëlqyer nga Florentino Pérez, i cili kundërshton këtë lloj sjelljeje ./ORAinfo/

Komento: