Perez ia bën “terr” Interit, nënshkruan me lojtarin më të mirë në botë

22:21 | 26 Shkurt 2019

Mesfushori i Real Madrid, Luka Modric, njoftohet se tashmë ka rënë dakord për një kontratë të re me Los Blancos, që kanë të bëjnë me një goditje të madhe ndaj shpresave të Interit për nënshkrimin e kroatit përcjell ORAinfo.

Modriç ishte i lidhur ngushtë me një lëvizje në Inter të verës së kaluar dhe marrëveshja po bënte konkrete. Interi donte lojtarin dhe lojtari donte Interin. Por Real Madrid refuzoi të lejojë që Modric të largohet.

Mundo Deportivo deklaron se Modric tashmë ka rënë dakord për një kontratë të re me Realin dhe kjo ka ndodhur edhe para se të fitoi Topin e Artë . Njoftimi pritet të arrijë në muajt e ardhshëm./ORAinfo/

Komento: