Perez “mbetet me gishta në gojë”, ylli i madh konfirmon largimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Perez “mbetet me gishta në gojë”, ylli i madh konfirmon largimin

20:57 | 23 Shkurt 2019

Marcelo i ka thënë Real Madridit se dëshiron të largohet nga klubi në fund të sezonit, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi i Brazilit ka humbur vendin e tij të rregullt në Sergio Reguilon në muajt e fundit, duke e bërë atë të mendojë për të ardhmen e tij.

Destinacioni më i mundshëm i 30-vjeçarit do të jetë Juventus dhe një ribashkim me Cristiano Ronaldon, i cili thuhet se i ka kërkuar klubit të Serie A të nënshkruajë ish-shokun e tij./ORAinfo/

Komento: