Perez në verë do ta transferojë “futbollistin raketë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Perez në verë do ta transferojë “futbollistin raketë”

21:13 | 27 Janar 2019

Real Madrid mbetet i fokusuar për të siguruar ndonjë trofe – me Copa del Rey dhe Ligën e Kampioneve, ata janë duke u përgatitu për nënshkrime të mëdha.

Ka lojtarë që kanë qenë çelësi i sukseseve të trofeve të viteve të fundit, të ardhmen e të cilëve në Madrid janë të pasigurt, siç janë Marcelo dhe Luka Modric përcjell ORAinfo.

Mesfushori i majtë dhe mesfushori po tërheqin interesin e gjigantëve të Serie A, respektivisht Juventusi dhe Interi.

Madridit është intersuar dhe dëshiron ta transferojë e Eden Hazard të Chelsea këtë verë.

Hazard është jashtë kontratës në Chelsea në qershor 2020 dhe, deri më tani, nuk është bindur të zgjasë angazhimin e tij në klubin e Premier Ligës./ORAinfo/

Komento: