Perez nuk është “normal”, dëshiron yllin që vlen 250 milionë

09:18 | 09 Janar 2019

Real Madrid duhet të paguaj një shumë prej 250 milionë eurosh për të i siguruar shërbimet e Christian Eriksen nga Tottenham, raporton AS përcjell ORAinfo.

Duhet pranuar se kjo tarifë kurrë nuk do të jetë i gatshëm të paguajë nga Reali, pasi Tottenham gjithmonë ka raportuar se se ata nuk do të shesin yllin e mesfushës.

Kontrata e Eriksen skadon në vitin 2020, dhe Real Madrid janë të gatshëm të rishikojnë negociatat gjatë verës për të parë nëse kërkesat e Spurs kanë rënë./ORAinfo/

Komento: