Përfshihet nga zjarri një banesë në Ulpianë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfshihet nga zjarri një banesë në Ulpianë

18:49 | 28 Shkurt 2021

Digjet një banesë në Ulpianë.

Rreth orës 18:30 minuta është djegur një banesë në Ulpianë.

Nuk dihet a ka të lënduar.

Policia dhe zjarrëfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Komento: