Përfshihet nga zjarri një shtëpi në këtë komunë të Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në këtë komunë të Kosovës

13:51 | 10 Mars 2019

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në Podujevë.

Ngjarja ka ndodhur sot në orët e paraditës, në fshatin Majac.

Rasti ka ndodhur në fshatin Majac të Podujevës.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar, derisa me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!