Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Klinë

20:39 | 18 Dhjetor 2018

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur një në fshat të Kosovës.

Një shtëpi në fshatin Klinë e Ulët të Komunës së Skenderajit, është duke u djegur. Shtëpia dy katëshe në këtë fshat para disa minutash është përfshirë nga zjarri.

Në këto pamje të siguruara nga Indeksonline, shihet zjarri madh që ka kapluar katet e kësaj shtëpie.

Njësia e zjarrfikësve janë të pranishëm në vendin e ngjarjes dhe po mundohen ta shuajnë.

Derisa, edhe Policia gjendet aty.

Komento: