Përfundojnë pjesët e para në Champions Leagues, rezultate befasuese

22:07 | 11 Dhjetor 2018

Mbyllen 45 minutat e para të ndeshjeve të fundit në Grupet A, B dhe C, të cilat kanë prodhuar rezultate shumë interesante. Barcelona ka fituar minimalisht 1-0 ndaj Tottenham me një gol të Dembele, ndërkohë që Interi është mundur me të njëjtën rezultat në pjesën e parë nga PSV.

Liverpooli po udhëheq 1-0 ndaj Napolit, ndërkohë që PSG po fiton 2-0 ndaj Crvena Zvezdës me gola të Cavanit dhe Neymar.

Komento: