Përfundon gjithçka, Benitez te gjiganti italian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon gjithçka, Benitez te gjiganti italian

00:00 | 01 Qershor 2019

Trajneri i Newcastle, Rafa Benitez është pasues i mundshëm për Claudio Ranieri në AS Roma, raporton Gazzetta Dello Sport.

Menaxheri i Atalanta, Piero Gasperini ishte shënjestër e parë e zgjedhjes së Romës, por ai është zotuar të qëndrojë në Stadio Atleti Azzurri d’Italia për të paktën një vit më shumë , përcjell ORAinfo.

Benitez udhëhoqi Newcastle në 13 në Premier League sezonin e kaluar dhe nuk pritet të largohet nga klubi këtë verë./ORAinfo/

Komento: