Përfundon gjithçka! Inter arrin marrëveshje me yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon gjithçka! Inter arrin marrëveshje me yllin e madh

16:16 | 03 Shkurt 2019

Inter Milan njoftohet se kanë arritur një marrëveshje për të nënshkruar yllin e Udineses ,Rodrigo de Paul përcjell ORAinfo.

Një produkt i akademisë së klubit të Racing Club, De Paul është një ish-lojtar i Valencia dhe ai u shfaq rreth 30 herë për ekipin spanjoll, duke shënuar një herë. Ai u bashkua me Udinese në verën e vitit 2016.

RMC Sport thotë se Inter tashmë ka një marrëveshje për të nënshkruar Argjentinasin 24-vjeçar dhe nerazzurrët do të nënshkruajnë lojtarin në dritaren e ardhshme të transferimit të verës./ORAinfo/

Komento: