Përfundon gjithçka! Ky është trajneri i Barcelonës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon gjithçka! Ky është trajneri i Barcelonës

16:46 | 15 Shkurt 2019

Ernesto Valverde e ka zgjatur kontratën e tij si trajner i Barcelonës.

Menaxheri fitoi një La Liga dhe Copa del Rey dyfish në sezonin e tij të parë dhe duket se është në rrugë të mirë për një titull tjetër të ligës dhe ende nuk është eliminuar nga një garë përcjell ORAinfo.

Kushtet e tij të reja vazhdojnë deri në fund të sezonit 2019-20, me një mundësi për të vazhduar për 12 muaj të tjerë./ORAinfo/

Komento: