Përfundon gjithçka!Këtë fanellë do ta vesh Pogba – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon gjithçka!Këtë fanellë do ta vesh Pogba

19:15 | 28 Dhjetor 2018

Është bërë e qartë më në fund e ardhmja e Pogbas.

Manchester United, nuk do të shesë Paul Pogba gjatë dritares së transferimit të janarit, raporton The Telegraph përcjell ORAinfo.

Ed Woodward i Djajëve të Kuq dëshiron që francezi të jetë pika qendrore e ekipit dhe nuk ka ndërmend të lejojë që ai të largohet pasi klubi fillon një epokë të re pas Jose Mourinhos.

Pogba ka bërë përshtypje që kur Ole Gunnar Solskjaer mbërriti si menaxher i skuadrës , duke luajtur rol në një fitore 5-1 në Cardiff City dhe duke shënuar dy herë në një fitore 3-1 kundër Huddersfield. Për francezin ishin të intersuar Real Madrid, Barcelona dhe Juventusi./ORAinfo/

Komento: