Përfundon karriera e Mourinhos ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon karriera e Mourinhos ?

11:40 | 22 Prill 2019

Ish-ylli i Chelseat, Frank Leboeuf beson se koha e Jose Mourinhos si trajner i madh ka mbaruar.

Menaxheri portugez ka qenë jashtë punës që nga dhjetori pasi u shkarkua nga Manchester United, por është i etur të kthehet në stol përsëri,përcjell ORAinfo.

Pas aventurave të suksesshme në Porto, Chelsea, Inter dhe Real Madrid, Mourinho ka shumë klube që do të rreshtohen për ta marrë atë, por Leboeuf beson se vitet e tij më të mira kanë kaluar tashmë./ORAinfo/

Komento: