Përfundon ndeshja Barcelona -Celta Vigo, këto janë notat e lojtarëve

20:52 | 22 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Barcelonës dhe Celta Vigos.

Barcelona ka shënuar fitore të rëndësishme në përballjen me Celta Vigo, me rezultatin 2:0.

Katalunasit e kanë mbyllur me fitore vitin kalendarik 2018, duke triumfuar para tifozëve të vet.

Golin e parë për “blaugranët” e realizoi francezi Ousmane Dembele, shkruan lajmi.net.

Për të dyfishuar epërsinë dhe për të vendosur rezultatin final, u përkujdes Lionel Messi.

Më poshtë mund t’i shihni notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas “WhoScored”.

Komento: