Përfundon ndeshja Brighton – Arsenal, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon ndeshja Brighton – Arsenal, këto janë notat e lojtarëve

20:41 | 26 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Brightonit dhe Arsenalit.

Arsenali nuk ka arritur të vazhdojë me fitore në Premierligë, duke u ndalur në barazim 1:1 në udhëtim te Brighton.

Ishte një ndeshje me raste nga të dy anët, por me pak konkretizime para portës kundërshtare.

Ishte Pierre Emerick Aubameyang që në minutën e 7’ shënoi për epërsinë 0-1 të Arsenal.

Jurgen Locadia në minutën e 35’ shënoi për 1:1, pas një lëshimi në mbrojtjen e Arsenalit.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Komento: