Përfundon ndeshja Inter – Napoli, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon ndeshja Inter – Napoli, këto janë notat e lojtarëve

00:03 | 13 Shkurt 2020

Ka përfunduar ndeshja mes Interit dhe Napolit.

Napoli ka arritur të shënojë fitore ndaj Interit në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë me rezultat 1-0.

Në ndeshjen e parë gjysmëfinale, Napoli u tregua dinak duke marr një fitore që do t’i ndihmojë shumë për ndeshjen kthyese që zhvillohet me 5 mars.

Fabian Ruiz në minutën e 57’, shënoi golin e fitores për Napolin.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Komento: