Përfundon ndeshja Man Utd – Bournemouth, këto janë notat e lojtarëve

20:58 | 30 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Man Utd dhe Bournemouth.

Manchester United e mposhti me rezultat të thellë Bournemouthin, duke fituar me rezultat, 4:1.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Paul Pogba, që mori notën 10, raporton “lajmi.net”.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte, Stanislas, që mori vlerësimin 5.4.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve.

Komento: